Personāla pakalpojumi:

Pagaidu darbinieki Personāla meklēšana un atlase Testēšana un novērtēšana Citi pakalpojumi

Aizpildiet formu un mēs sazināsimies ar Jums 2 darba dienu laikā.
Visi lauki ir obligāti!

Pagaidu darbinieki

Mēs sniedzam pagaidu nodarbinātības (darba nomas) pakalpojumus visā Lietuvā, Rīgā un Tallinā, vajadzības gadījumā arī citās valstīs.

Pagaidu nodarbinātība (Personāla darba noma) – tā ir elastīga darba forma, kad Advantus darbinieki veic Pasūtītāja darba uzdevumus Pasūtītāja norādītajā darba vietā un Pasūtītāja vadībā. Pagaidu nodarbinātības (darba nomas) ilgums ir no dažām dienām līdz vairākiem gadiem. Darbinieki tiek atlasīti no esošās Advantus personāla datu bāzes, saskaņā ar Pasūtītāja prasībām. Ja nepieciešams, mēs sameklējam un atlasām papildus darbiniekus, bet priekšrocība tiek sniegta tiem cilvēkiem, kuri pašlaik strādā mūsu uzņēmumā, un jau ir pārbaudīti praksē.


Ja Jūsu uzņēmumā palielinājās darba apjoms, Jums vienkārši jāsazinās ar ADVANTUS – cik daudz, kādas specialitātes, kādam darbam, uz īsu vai ilgu laiku Jums ir nepieciešami darbinieki – un mēs vienosimies par datumu, kad ADVANTUS darbinieki uzsāks darbu Jūsu uzņēmumā.

Ja darbinieka kvalifikācija, atbildības sajūta, motivācija vai attieksme pret darbu neatbilst Pasūtītāja vajadzībām, Advantus nomainīs neatbilstošo darbinieku pret jaunu. Advantus arī nosūtīs citu darbinieku slimības gadījumā.

Pagaidu nodarbinātība (darba noma) ir ērti tādos gadījumos, kad:

  • mainās darba apjoms, piemēram, sezonas darbi;
  • darbinieki vajadzīgi tikai ik pa laikam, parādās steidzami neparedzēti pasūtījumi un nav pietiekami laika, lai papildinātu savu komandu;
  • konkrētai nodaļai ir noteikts štatu skaits („headcount“), kas ierobežo jaunu darbinieku pieņemšanu darbā;
  • vajadzīgi speciālisti ierobežotam laikam vai konkrēto projektu īstenošanai;
  • Jums jānomaina uzņēmuma darbinieki, kuri aiziet ikgadējā apmaksātajā atvaļinājumā, izglītības vai mācību, grūtniecības un dzemdību vai bērna kopšanas atvaļinājumā;
  • vajadzīgs ilgāks nekā 3 mēnešu pārbaudes laiks („try and hire“);

Mēs ar prieku sniegsim Jums sīkāku informāciju par Jūs interesējošo jautājumu vai atbrauksim uz tikšanos!  Kontakti