Personāla pakalpojumi:

Pagaidu darbinieki Personāla meklēšana un atlase Testēšana un novērtēšana Citi pakalpojumi

Aizpildiet formu un mēs sazināsimies ar Jums 2 darba dienu laikā.
Visi lauki ir obligāti!

Testēšana un novērtēšana

Advantus piedāvā pasaulē atzītus testēšanas un novērtēšanas produktus, kas palīdz ne tikai izvēlēties labāko potenciālo kandidātu, bet arī novērtēt personāla motivāciju, piemērotību pozīcijai un darbam, savukārt vadītājam saņemt atgriezenisko saiti no padotajiem.

Kandidātu novērtēšanai Advantus iesaka ProfileXT – „visas personības” novērtēšanas rīku, kuram ir daudz pielāgošanas iespējas. Šis tests mēra ar darbu saistītas universālās īpašības – domāšanas prasmes, personības iezīmes un interešu jomu. ProfileXT var tikt izmantots atlasēs, karjeras plānošanā, sevis pilnveidošanā un personāla attīstībā. Tas ir vispusīgs personāla vadības instruments, kas palīdz izveidot “Pienākumu profilus” katrai amatu grupai. Šie profili palīdz salīdzināt, kā individuālās darbinieka īpašības atbilst konkrētā amata prasībām. Pētījumi, kas publicēti “Harvard Business Review” apgalvo, ka atbilstība Pienākumu profilam palīdz labāk prognozēt, vai cilvēkam veiksies darbā, nekā tādi vispārpieņemtie kritēriji, kā vecums vai izglītība.

Kad darbinieki atbilst amata prasībām, palielinās viņu produktivitāte un apmierinātību ar darbu, samazinās darba kavējumu skaits, konflikti un spriedze darba vietā.