Mums uzticas:

Aizpildiet formu un mēs sazināsimies ar Jums 2 darba dienu laikā.
Visi lauki ir obligāti!

Par mums

ADVANTUS ir personāla atlases pakalpojumu kompānija biznesa klientiem.
Advantus uzņēmumu grupa darbojas Baltijas valstīs: Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Uzņēmumu grupas nosaukums ADVANTUS ir cēlies no angļu valodas vārda “Advantage”, kas burtiski nozīmē “pārākums” vai “priekšrocība”. Advantus logotipā var redzēt arī ierakstu „Personnel Advantage“,kas norāda uz priekšrocībām, kuras mūsu klientiem veido šeit strādājošie cilvēki.

Mūsu misija – būt par tiltu, kas operatīvi savieno darba devējus un cilvēkus, kuri vēlas strādāt.

Lai īstenotu šo misiju, ir daudz veidi, kā to panākt. Pēc tā, kad esam kopā apsprieduši Jūsu uzņēmuma vajadzības, mēs atlasām un sniedzam atsevišķu pakalpojumu vai komplekso risinājumu – personāla atlases pakalpojumu kombināciju no mūsu sniedzamo pakalpojumu saraksta. Šādā veidā mēs kopā optimizējam Jūsu personāla vadības izmaksas.

ADVANTUS tika dibināts 2007. gadā, un kopš tā laika uzņēmuma darbība arvien paplašinās, kā arī palielinās pārdošanas apjoms. 2016. gadā Advantus UAB pārdošanas ienākumi Lietuvā pārsniedza 3,8 miljonus euro. Pašlaik Lietuvā darbojas 4 ADVANTUS filiāles lielākajās Lietuvas pilsētās: Viļņā, Kauņā, Klaipēdā un Paņevežā.

ADVANTUS sniedzamie pakalpojumi Baltijas valstīs:

  • Pagaidu nodarbinātība (personāla noma);
  • Personāla meklēšana un atlase;
  • Speciālisti projekta laikā (atlase no datu bāzes un/vai pagaidu nodarbinātība);
  • Personāla testēšanas un novērtēšanas pakalpojumi;
  • Konsultācijas par aprūpēto darba uzteikumu (“Outplacement” vai personāla, kas ir spiests mainīt karjeru, konsultēšana);
  • Konsultācijas par karjeras maiņu;
  • Personāla meklēšana ārvalstīs: Baltijas valstīs to veic Advantus grupas uzņēmumi, bet tālākās ārvalstīs meklēšana notiek sadarbībā ar ADECCO (adecco.com)

ADVANTUS ir pamatīga pieredze augsta un vidēja līmeņa vadītāju, menedžeru un speciālistu (tehniķu, inženieru, finansistu, tirdzniecības speciālistu) atlasē, kā arī visu līmeņu darbinieku atlasē (ieskaitot augstas kvalifikācijas un nekvalificētus darbiniekus).

Advantus personāla datu bāze tiek paplašināta katru dienu, ar jaunajiem ierakstiem to vienmēr papildina gan jauni kandidāti, kuri meklē ilgtermiņa darbu, gan tie, kuri jau strādā Advantus uzņēmumā kā pagaidu darbinieki. Advantus uzņēmumā Lietuvā kā pagaidu darbinieki tiek pieņemti darbā vairāki tūkstoši speciālistu ik gadu. Tādēļ Advantus datu bāzē kandidātu CV dati tiek papildināti arī ar vērtīgām praktiskām atsauksmēm par viņu darba kvalitāti, strādājot pie mūsu pasūtītājiem.

MŪSU VĒSTURE:
ADVANTUS komanda tika izveidota 2005. gadā, kad Viļņā tika dibināts UAB ADECCO – pasaules personāla risinājumu līdera ADECCO (www.adecco.com) grupas uzņēmums. Vēlāk, 2007. gada pavasarī, ADECCO grupa pieņēma lēmumu paplašināt savu darbību Baltijas tirgū nevis caur saviem uzņēmumiem, bet sadarbībā ar vietējo partneri. Šādā veidā bijusī UAB ADECCO komanda kļuva par UAB ADVANTUS darbiniekiem un turpina to pašu darbību.

Darbības attīstības vēsture:

ADVANTUS Lietuvā:
Viļņas filiāle – kopš 2007. gada;
Klaipēdas filiāle – kopš 2007. gada;
Kauņas filiāle – kopš 2012. gada;
Paņevežas filiāle – kopš 2013. gada.

ADVANTUS BALTIC SIA Latvijā:
Rīgā – kopš 2014. gada.

ADVANTUS OU Igaunijā:
Tallinā – kopš 2015. gada.