Kāpēc izvēlēties Advantus?

ADVANTUS mērķis ir ilgtermiņa sadarbība, ko mēs cenšamies panākt, iedziļinoties Jūsu vajadzībā un nodrošinot augstu mūsu pakalpojumu kvalitāti. Mēs ticam, ka starptautiskā pieredze, elastība, atbildīga pieeja saistībām un izpratne par konkrēta biznesa specifiku, būs labs sadarbības pamats dažādos personāla risinājumu projektos.

Ar mums strādāt ir vienkārši!
Ja Jums ir vajadzīgi darbinieki, tad vienkārši jāinformē ADVANTUS – cik daudz, kādam darbam, kādas specialitātes, kādā periodā Jums ir nepieciešami darbinieki – un mēs vienosimies par datumu, kad ADVANTUS darbinieki uzsāks darbu Jūsu uzņēmumā.

Mēs par visu parūpēsimies!
Jūsu – uzdevumi, mūsu – darbinieki. ADVANTUS atlasa atbilstošos darbiniekus, noslēdz darba līgumus, laikā maksā atalgojumus un visus darba devēja nodokļus, kā arī administrē pārējo dokumentāciju. Advantus jau vairāk nekā 10 gadus īsteno pagaidu nodarbinātības projektus un ir uzkrājis bagātīgu pieredzi personāla pakalpojumu nozarē.

Mums ir svarīgi darbinieki!
Mēs rūpējamies par tiem, kuri šeit strādā. Mūsu sadarbības pamats – saistība, skaidrums un uzticība. Šādas ir mūsu attiecības gan ar klientiem, gan ar darbiniekiem – pastāvīgajiem un pagaidu.

Mums ir Jums vajadzīgie darbinieki!
Katru dienu mūsu uzņēmumā ADVANTUS UAB strādā aptuveni 500 plaša spektra darbinieki. Daļa no tiem veic mūsu klientu ilgtermiņa darba uzdevumus, cita daļa – īstermiņa. Viņi var sākt darbu Jūsu uzņēmumā, tiklīdz tiks izpildīti darba uzdevumi, par kuriem tika vienots. Tas ir efektīvākais veids, kā aizpildīt brīvās darba vietas Jūsu uzņēmumā. Gadījumā, ja lielā ADVANTUS datu bāzē nav atbilstošais darbinieks, mēs izmantojam vispiemērotākās meklēšanas metodes un sameklējam vajadzīgo jauno darbinieku skaitu.

Izmēģini un pieņem darbā!
Jūs varat pieņemt savā uzņēmumā Jums patikušo ADVANTUS pagaidu darbinieku. Tas ir ātrākais un drošākais atlases veids!

Mēs esam apņēmušies ievērot kvalitāti!
Ja darbinieka kvalifikācija, atbildības sajūta, motivācija vai attieksme pret darbu neatbilst Pasūtītāja vajadzībām, ADVANTUS nomainīs neatbilstošo darbinieku pret jaunu. Advantus arī nosūtīs citu darbinieku slimības gadījumā.