Mūsu partneri:


ADECCO PARTNERIS BALTIJAS VALSTĪS

Mēs esam pasaules personāla risinājumu līdera Adecco partneri Baltijas valstīs. Galvenā Adecco grupas kompānija ir Šveicē reģistrēta Adecco SA, kas ir viena no 500 pasaulē lielākajām kompānijām „Forbes“ sarakstā. Liels darbinieku skaits, kas strādā 7000 Adecco birojos un darbojas 60 pasaules valstīs, ļauj simtiem tūkstošu klientu atrast nepieciešamos pagaidu un pastāvīgos darbiniekus, kā arī miljoniem cilvēku – iespēju plānot savu karjeru un atrast labāku darbu.

www.adecco.com

PROFILES INTERNATIONAL PARTNERIS

Esam Profiles International partneris. Šī kompānija ir savas nozares līdere, kas izstrādā uzņēmējdarbības videi pielāgotas darbinieku novērtēšanas metodes. Kompānija piedāvā plašu mūsdienīgu novērtēšanas metodiku spektru, lai palīdzētu darba devējiem efektīvi pārvaldīt cilvēkresursus no atlases un pieņemšanas darbā līdz izglītībai un karjeras plānošanai. Īpaši noderīga ir novērtēšanas metodika, kas balstīta uz vertējamā cilvēka domāšanas spējām, personību, viņa interešu, darbības stila, vadības spēju analīzi un to atbilstības salīdzinājumu ar konkrētā darba prasībām. Tas ir instruments, kas palīdz izveidot stiprāku un efektīvāku organizāciju, jo šīs metodikas pamatprincips – atbilstoši cilvēki atbilstošam darbam.

www.profilesinternational.com

LEE HECHT HARRISON PARTNERIS

Advantus ir Lee Hecht Harrison (www.LHH.com) partneris Baltijas valstīs, kas sniedz konsultācijas par aprūpēto darba uzteikumu (“outplacement”), izmantojot Lee Hecht Harrison metodikas, kad darbinieki ir spiesti mainīt karjeru.Tās ir programmas un individuālās konsultācijas speciālistiem un vadītājiem, kuri tiek atbrīvoti no darba. Galvenais šī pasākuma mērķis - attīstīt dalībnieku spēju izvēlēties pareizāko savu karjeras virzienu un/vai atrast sev piemērotu darbu. Mēs palīdzam sasniegt savas karjeras mērķus arī tiem darbiniekiem, kuri brīvprātīgi maina darba vietu.

www.lhh.com