Informācija Darbiniekiem:

Pagaidu darbs

Aizpildiet formu un mēs sazināsimies ar Jums 2 darba dienu laikā.
Visi lauki ir obligāti!

Darba meklētājiem

ADVANTUS piedāvā darbu tiem, kuri vēlās strādāt Lietuvā.

Mums ir dažādi darba piedāvājumi, daļa no tiem tiek publicēta mūsu darba piedāvājumu sadaļā, daļa no tiem – vēl ne. Gan tiem, kuri vēlas strādāt pastāvīgā darbā, gan arī pagaidu vai īstermiņa darbā.

Ja tomēr meklējat darbu ārzemēs, varam piedāvāt vakances Nīderlandē un Norvēģijā, bet vispirms pārliecinieties, vai Jūsu pilsētā tiešām nav darbs, kas varētu Jūs interesēt:

ADVANTUS no citiem darba tirgū esošajiem uzņēmumiem atšķiras ar to, ka mēs pievēršam lielu uzmanību saviem darbiniekiem. Ņemot vērā Jūsu vēlmes attiecībā uz darba vietu un darba veidu/specifiku, mēs cenšamies piemeklēt Jums piemērotu darbu un nodrošināt labus darba apstākļus. Rūpējamies par darba līdzekļu sniegšanu, kā arī atbilstošajām apmācībām.

Darbā ar Advantus Jūs varat būt mierīgi par sociālajām garantijām – atalgojums tiks izmaksāts laikā, un darbs būs likumīgs un drošs.

Ir svarīgi atgādināt, ka darbinieks tiek pieņemts darbā – bez maksas!

Ja šobrīd nevarat atrast sev piemērotu darba piedāvājumu, atsūtiet mums savu CV pa e-pastu atranka@advantus.lt – tie, kam ir specialitāte un pieredze, gan arī tie, kuri vēl mācās; tie, kuri vēlas strādāt pilnu darba laiku un tie, kuri vēlas strādāt tikai daļu no dienas vai nedēļas;

Sazinieties: